fbpx

Dni robocze: 08:00-19:00  |  Sobota: 08:00-14:00

Polub nas!

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ ANALIZY

SPŁACASZ
AKTUALNIE KREDYT?

Pomożemy Ci zmniejszyć ratę kredytu oraz odzyskać zawyżone opłaty!

ŚREDNI ZWROT Z AKTUALNIE SPŁACANEGO KREDYTU GOTÓWKOWEGO TO 8558 ZŁ

Bank podwyższył Ci ratę kredytu?

Nasza firma pomoże Ci zmniejszyć ratę kredytu poprzez wynegocjowanie niższego oprocentowania bez wydłużenia okresu kredytowania. Dodatkowo odzyskamy dla Ciebie pieniądze wynikające z zawyżonych opłat bankowych. Sprawdzimy również Twoje stare kredyty i odzyskamy wszystkie należne koszty. To wszystko bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego po Twojej stronie. Nasze wynagrodzenie stanowić będzie ustalony po analizie procent od odzyskanej kwoty z kredytu. Płatne dopiero po uzyskaniu zwrotu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie uzyskamy dla Ciebie zwrotu, nie poniesiesz żadnych kosztów usługi.

WYŚLIJ SWÓJ KREDYT DO BEZPŁATNEJ ANALIZY

Do bezpłatnego przeliczenia wysokości zwrotu z kredytu oraz możliwości obniżenia raty kredytu prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail:

 • Zdjęć lub skanów całości umowy kredytowej wraz z aktualnym harmonogramem spłaty (jeżeli bank dołączył harmonogram do kredytu) z zasłoniętymi danymi osobowymi.
 • Jeżeli kredyt jest ubezpieczony, to prosimy również o wysłanie polisy ubezpieczeniowej (często kredyty nie są ubezpieczone na cały okres kredytowania, tylko np. na 12 miesięcy).
 • Numer kontaktowy do Państwa dla naszego eksperta oraz informację w jakich godzinach można się kontaktować.

E-MAIL: biuro@sprawdz-kredyt.pl

W tytule e-maila prosimy o wpisanie hasła „BEZPŁATNA ANALIZA„. Nasz ekspert po analizie skontaktuję się z Tobą z przeliczoną kwotą zwrotu jaką będziemy mogli odzyskać dla Ciebie z kredytu. Dodatkowo poprzez wynegocjowanie niższego oprocentowania obniżymy raty Twoich zobowiązań. Kredyty możesz również wysłać nam w formie papierowej na nasz adres korespondencyjny. Prosimy tylko w takim przypadku o zostawienie w kopercie numeru kontaktowego. 

0 %

Z tylu procent trafiających do nas kredytów odzyskujemy zwroty

0

Średni zwrot z zawyżonych opłat kredytowych dla Klienta

0

O tyle średnio obniżamy raty kredytów dla naszych Klientów

0 PLN

największy
uzyskany zwrot dla klienta W GRUDNIU 2022 r.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą do 48H i sprawdzi Twoje wszystkie kredyty pod kątem obniżenia rat oraz odzyskania kosztów.

  ZWROT Z KREDYTU NAWET W 14 DNI!

  analiza

  Bezpłatna analiza
  wszystkich kredytów

  akceptacja

  Akceptujemy wszystkie
  banki i firmy pozabankowe

  zwrot

  Uzyskujemy zwroty z 98,7%
  trafiających do nas kredytów

  online

  Proces 100% online
  (telefon, SMS, mail)

  brak oplat

  Brak opłat
  wstępnych z góry

  ekspert

  Dedykowany Ekspert
   Finansowy

  wyplata

  Zwrot pieniędzy
  z kredytu nawet w 24 h

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

  Basia Magot
  Basia Magot
  13/01/2023
  Bardzo Fachową i sprawną pomoc.Firma godna zaufania odzyskałam pi eniądze z wcześniejszych kredytów polecam serdecznie
  kysiorro93
  kysiorro93
  12/01/2023
  Reklamę firmy znalazłem przypadkowo w internecie. Pomyślałem, że czemu by nie spróbować skorzystać z ich usług. Zostałem miłe zaskoczony wysokością odzyskanej kwoty. Serdecznie polecam każdemu kredytobiorcy. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.
  Joanna Serafin
  Joanna Serafin
  08/12/2022
  Polecam skorzystanie z usług firmy! Bardzo dobry kontakt i zaopiekowanie się klientem. Pan Łukasz szybko i sprawnie przeprowadził cały proces. Pieniądze odzyskane, oszczędności wprowadzone 🙂 Dziękuję!
  Ania Steć
  Ania Steć
  05/12/2022
  Jak najbardziej polecam kancelarię! Bardzo profesjonalni pracownicy. Pan Maciej pomógł mi odzyskać zwroty ze spłaconych kredytów. Nie miałam pojęcia o tym, że coś mogę odzyskać. Nie ma się czego obawiać, wszystko sprawnie i profesjonalnie 🙂
  Jola Kucinska
  Jola Kucinska
  01/12/2022
  Firma godna polecenia, fachowa obsługa kontakt przedstawicielem o każdej porze i zawsze udzielona pomoc.. Gorąco polecam.
  Agnieszka Liberda
  Agnieszka Liberda
  01/12/2022
  Profesjonalna i miła obsługa. Wszystko dokładnie wytłumaczone przez świetnych doradców z którymi można się kontaktować w różnych godzinach. Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak szybko i sprawnie wszystko zostało załatwione. Gorąco polecam 🙂
  Marta
  Marta
  30/11/2022
  Bardzo fachowa i sprawna pomoc. Firma w pełni godna zaufania. Stały kontakt, dzięki czemu na bieżąco posiada się wiedzę o postępach w prowadzonej sprawie. Polecam serdecznie !
  Marta
  Marta
  25/11/2022
  Sprawdz Swój Kredyt wykazało ogromne zaangażowanie w rozliczeniu kredytów do prawie 10 lat wstecz. Bardzo sprawnie zoorganizował wszelkie kwestie formalne i poprowadził w dalszych krokach. Kontakt utrzymany był na każdym każdym etapie. Pierwsze środki wpłyneły już w kilka dni po uruchomieniu procedury. Serdecznie polecam firmę.
  Tomek Walczak
  Tomek Walczak
  25/11/2022
  O firmie dowiedziałem się z reklamy na FB i postanowiłem spróbować, przecież nic nie tracę (za analizę nie pobierają opłat). Jestem zadowolony za profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam każdemu, dla mnie odzyskano pieniądze z prowizji i odsetek kredytów.

  Masz dodatkowe pytania?

  Napisz do nas na biuro@sprawdz-kredyt.pl


  Adres korespondencyjny:

  Sprawdź Swój Kredyt Sp. z o.o.

  ul. Księcia Witolda 49/15

  50-202 Wrocław