fbpx

Dni robocze: 08:00-19:00  |  Sobota: 08:00-14:00

Polub nas!

KREDYT WE FRANKACH

// Kredyt we frankach szwajcarskich

Sprawdź bezpłatnie jakie rozwiązania można zastosować przy Twoim kredycie

Sprawdź bezpłatnie jakie rozwiązania można zastosować przy Twoim kredycie denominowanym lub indeksowanym do franka szwajcarskiego. Z naszych statystyk wynika, że większość umów kredytowych we frankach posiada szereg klauzul niedozwolonych, które powodują, iż istnieje możliwość uznania całości umów kredytowych za nieważne. W większości przypadków udaję nam się również do dwóch miesięcy wstrzymać ratę kredytu. Nasza kancelaria ponosi wszystkie koszty sądowe za Klienta. Nasze wynagrodzenie stanowi ustalony po analizie procent od odzyskanej kwoty z kredytu. 

Osoby, wobec których stwierdzona została nieważność umowy kredytowej mają prawo do natychmiastowego zwrotu całości dotychczas spłaconych rat, odsetek i opłat wniesionych na rzecz banku. Jest to najkorzystniejsze finansowe rozwiązanie dla osób posiadających kredyt we frankach. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie z najwyższą starannością. Dla każdej z osób zgłaszających się do nas przygotowujemy nieodpłatną symulację przedstawiające możliwe zyski z takiego procesu.

Do skorzystania z darmowego przeliczenia wysokości zwrotu prosimy o przesłanie na nasz adres email biuro@sprawdz-kredyt.pl  skan:

  • umowy kredytowej z zasłoniętymi danymi osobowymi
  • harmonogram spłaty z zasłoniętymi danymi osobowymi
    (jeżeli był dołączony do umowy)
  • numer telefonu do kontaktu

W tytule e-maila prosimy wpisać „KREDYT WE FRANKACH”

mezczyzna2

Możesz także skorzystać z gotowego formularza:

    Nie posiadasz już umowy?

    Skontaktuj się z nami!