fbpx

Dni robocze: 08:00-19:00  |  Sobota: 08:00-14:00

Polub nas!

SPRAWDŹ, CZY SPEŁNIASZ WARUNKI

SPŁACASZ
AKTUALNIE KREDYT?

ODBIERZ ZWROT
Z ZAWYŻONYCH KOSZTÓW!

ŚREDNI ZWROT Z AKTUALNIE SPŁACANEGO KREDYTU GOTÓWKOWEGO TO 5578,32 ZŁ

ODBIERZ ZWROT Z DROGIEGO KREDYTU W 14 DNI!

Nasza firma pomoże Ci w odzyskaniu zwrotu pieniędzy z zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanego kredytu gotówkowego w maksymalnie 30 dni. To wszystko bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego po Twojej stronie. Usługa realizowana jest na podstawie obowiązującej ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku, dzięki której mamy możliwość odzyskania części opłat kredytowych jakie poniósł Klient w momencie zaciągnięcia pożyczki. Dodatkowo pomożemy Ci zmniejszyć ratę kredytu oraz wynegocjować niższe oprocentowanie. Ze względu na strukturę i procesy bankowe cały proces zajmuje nam od 2-30 dni. Jeżeli spłacasz aktualnie kredyt gotówkowy w banku: PKO BP,  Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, SKOK Stefczyka, Pekao, Getin Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, mBank, Nest Bank, Alior Bank; Eurobank, Millennium, Bank Pocztowy, Deutsche Bank(Santander Bank Polska) koniecznie sprawdź, czy jest on na dobrych i uczciwych warunkach! Jeżeli nie – pomożemy Ci odzyskać zwrot pieniędzy z zawyżonych opłat bankowych. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej analizy aktualnie spłacanego kredytu. 

Jak działamy?

KONTAKT Z NAMI

Wyślij nam swój kredyt do bezpłatnej analizy na e-maila

BEZPŁATNA ANALIZA

Nasz Ekspert przeliczy wysokość zwrotu oraz sprawdzi możliwość obniżenia oprocentowania

ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY

Wynegocjujemy dla Ciebie zwrot kosztów oraz pomożemy obniżyć ratę Twojego kredytu

ZWROT KOSZTÓW

Otrzymasz zwrot pieniędzy na wskazany rachunek bankowy maksymalnie do 30 dni

0 PLN

średnia
wysokość zwrotu

0 PLN

największy
uzyskany zwrot

0 DNI

średni czas
uzyskania zwrotu

KONIEC Z DROGIMI KREDYTAMI!

Jesteśmy liderem na rynku w zmniejszaniu kosztów oraz w uzyskiwaniu zwrotów z aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych finansistów, którzy doskonale znają rynek finansowy oraz kredytowy. Dzięki temu wiemy, jakie praktyki stosują banki, a także jakie argumenty wykorzystać w ramach prowadzonego sporu. Setki wygranych spraw sprawiły, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w odzyskiwaniu zawyżonych kosztów z kredytów. Nasze skuteczne metody wypracowane przez lata sprawiły, że uzyskujemy zwroty z 97% trafiających do nas kredytów. Zwroty z kredytów mieszczą się w przedziale od 500 zł do nawet 52046 zł. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie niższe oprocentowanie kredytu, a co za tym idzie będziesz miał mniejszą ratę pożyczki i mniej odsetek do oddania do banku! Są to dodatkowe oszczędności w Twojej kieszeni. Dzięki współpracy z bankami mamy bardzo duże możliwości negocjacyjne oraz dostęp do kredytów na preferencyjnych warunkach. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. 

 
 • Kwota zaciągniętej pożyczki musi być większa, niż 5 000,00 zł i mniejsza, niż 255 550,00
 • Na kredycie nie może być bieżących zaległości w spłacie powyżej 90 dni.
 • RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa kredytu musi być wyższa, niż 7%
 • Zwrot zawyżonych kosztów dotyczy aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych, pożyczek konsumenckich na dowolny cel oraz kredytów konsolidacyjnych. Zwrot nie dotyczy kredytów hipotecznych oraz firmowych. 
 • Nasze wynagrodzenie stanowi ustalony po analizie procent od kwoty jaką uda nam się odzyskać z kredytu. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie niższe oprocentowanie kredytu, dzięki czemu będziesz miał niższą ratę kredytu i dużo mniej pieniędzy do oddania do banku. Jako liderzy w odzyskiwaniu zawyżonych kosztów kredytów możemy poszczycić się największymi uzyskanymi zwrotami dla Klientów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie uzyskamy dla Ciebie zwrotu, nie ponosisz żadnych kosztów usługi. Zachęcamy do bezpłatnego sprawdzenia kredytu przez naszego eksperta finansowego.
 • Ze względu na strukturę i procesy bankowe cały proces zajmuje nam od 2-30 dni.
 • Krok 1.
  Kontaktujesz się z nami -> Wyślij swój kredyt bez danych osobowych do bezpłatnej analizy na naszego e-maila lub zamów darmową konsultację telefoniczną
 • Krok 2.
  Analizujemy Twoją sprawę ->Nasi specjaliści przeanalizują Twoje kredyty oraz sprawdzą wysokość należnego zwrotu. Następnie nasz ekspert skontaktuję się z Tobą i przedstawi kolejne kroki do uzyskania zwrotu.
 • Krok 3.
  Podpisanie pełnomocnictwa-> Po otrzymaniu pełnomocnictwa do dochodzenia zwrotu oraz podpisania umowy współpracy nasi eksperci zabiorą się odrazu do pracy
 • Krok 4.
  Negocjacja zwrotu z bankiem – wynegocjujemy dla Ciebie lepsze warunki kredytowe, obniżymy raty Twoich kredytów oraz odzyskamy zawyżone opłaty kredytowe 
 • Krok 5.
  Wypłata środków na Twoje konto – dodatkowo otrzymasz zwrot z zawyżonych kosztów tj. np. prowizja na podany nam wcześniej rachunek bankowy
analiza

Bezpłatna analiza
wszystkich kredytów

akceptacja

Skuteczne metody oraz możliwości negocjacyjne

zwrot

Uzyskujemy zwroty z 97,7%
trafiających do nas kredytów

online

Proces 100% online
(telefon, SMS, mail)

brak oplat

Brak opłat
wstępnych z góry

ekspert

Dedykowany Ekspert
 Finansowy

wyplata

Zwrot pieniędzy
z kredytu nawet w 24 h

WYŚLIJ SWÓJ KREDYT DO BEZPŁATNEJ ANALIZY

Do bezpłatnego przeliczenia wysokości zwrotu z kredytu oraz możliwości obniżenia raty prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail:

 • Zdjęcia lub skan umowy kredytowej wraz z harmonogramem spłaty (jeżeli bank dołączył harmonogram do kredytu) z zasłoniętymi danymi osobowymi.
 • Jeżeli kredyt jest ubezpieczony, to prosimy również o wysłanie polisy ubezpieczeniowej
 • Wysokość aktualnej raty kredytu po podwyżkach
 • Numer telefonu do kontaktu dla naszego eksperta oraz informację w jakich godzinach można się z Państwem kontaktować

E-MAIL: biuro@sprawdz-kredyt.pl

W tytule e-maila prosimy o wpisanie hasła „BEZPŁATNA ANALIZA„. Po analizie, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o kolejnych krokach, aby odzyskać wyliczoną kwotę w  maksymalnie 30 dni. Dodatkowo pomożemy obniżyć raty Twoich kredytów poprzez  wynegocjowanie niższego  oprocentowania.

0 %

Z tylu procent trafiających do nas kredytów odzyskujemy zwroty

0

Średni zwrot z zawyżonych opłat kredytowych dla Klienta

0

O tyle średnio obniżamy raty kredytów dla naszych Klientów

0 PLN

największy
uzyskany zwrot dla klienta w sierpniu 2022

BEZPŁATNE KONSUTLACJE

Wypełnij poniższy formularz, aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących możliwości obniżenia rat oraz odzyskania zawyżonych kosztów z kredytu

  Bank podwyższył Ci ratę kredytu?

  Nie czekaj! Pomożemy Ci zmniejszyć raty Twoich zobowiązań!

  DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  Maja Figowska
  Maja Figowska
  14/09/2022
  O firmie dowiedziałam się z reklamy internetowej. Spodobała mi się propozycja odzyskania części pieniędzy z kredytu . Z niedowierzaniem spróbowałam skorzystać z oferty. Dziękuję za prędką, rzetelną obsługę. Otrzymałam zwrot bardzo szybko. Polecam usługi firmy
  Xartis Pro
  Xartis Pro
  12/09/2022
  Dzięki firmie odzyskałem zwrot z aktualnie spłacanego kredytu i zmniejszyłem miesięcznie raty. Zdecydowanie polecam
  Łukasz Łasiński
  Łukasz Łasiński
  06/09/2022
  Bardzo miła obsługa i szybko załatwiona sprawa. Polecam
  poLO
  poLO
  25/08/2022
  Jak najbardziej polecam
  Ewa Żegota
  Ewa Żegota
  01/08/2022
  Pragnę z całego serca podziękować firmie Sprawdź Swój Kredyt za odzyskane pieniądze przemiła obsługa klienta fantastyczny kontakt z czystym sumieniem polecam niezdecydowanym
  Magda Dwojak
  Magda Dwojak
  07/07/2022
  Firma godna polecenia. Szybko i sprawnie zalatwili sprawę.
  Korneliusz Popławski
  Korneliusz Popławski
  07/07/2022
  Fachowe podejście do klienta, udzielenie wszelkiej pomocy. Dzięki kancelarii odzyskalem zawyżone koszta kredytu, które sam bank by nigdy nie oddał. Polecam z czystym sumieniem!!
  Łukasz S
  Łukasz S
  01/07/2022
  Bardzo gorąco polecam współpracę z tą firmą. Bardzo rzetelne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt, wszystkie informacje bardzo jasno przekazane. Odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Widać pełen profesjonalizm!

  O NAS

  Firma Sprawdź Swój Kredyt NIP 7521460222 REGON 384611832 to w pełni profesjonalny podmiot świadczący usługi finansowe na terenie całego kraju. Dane rejestrowe naszej firmy możecie Państwo znaleźć również na DANE FIRMY. Setki wygranych spraw sprawiły że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w zwrotach zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanych kredytów. Nasza firma zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego oraz działamy zgodnie z RODO . Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych osobowych. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Filia naszej firmy mieści się na ul. Mieszczańskiej 31 we Wrocławiu.