fbpx

Dni robocze: 08:00-19:00  |  Sobota: 08:00-14:00

Polub nas!

SPRAWDŹ, CZY SPEŁNIASZ WARUNKI

SPŁACASZ
AKTUALNIE KREDYT?

ODBIERZ ZWROT
Z ZAWYŻONYCH KOSZTÓW!

ŚREDNI ZWROT Z AKTUALNIE SPŁACANEGO KREDYTU GOTÓWKOWEGO TO 8558,14 ZŁ

ODBIERZ ZWROT Z DROGIEGO KREDYTU W 14 DNI!

Nasza firma pomoże Ci w odzyskaniu zwrotu pieniędzy z zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanego kredytu gotówkowego w maksymalnie 30 dni. To wszystko bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego po Twojej stronie. Usługa realizowana jest na podstawie obowiązującej ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku, dzięki której mamy możliwość odzyskania części opłat kredytowych jakie poniósł Klient w momencie zaciągnięcia pożyczki. Dodatkowo pomożemy Ci zmniejszyć ratę kredytu oraz wynegocjować niższe oprocentowanie. Ze względu na procesy bankowe cała usługa zajmuje nam od 2-30 dni. Jeżeli spłacasz aktualnie kredyt gotówkowy w banku: PKO BP,  Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, SKOK Stefczyka, Pekao, Getin Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, mBank, Nest Bank, Alior Bank; Eurobank, Millennium, Bank Pocztowy, Deutsche Bank, VeloBank koniecznie sprawdź, czy jest on na dobrych i uczciwych warunkach! Jeżeli nie – pomożemy Ci odzyskać zwrot pieniędzy z zawyżonych opłat bankowych. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej analizy aktualnie spłacanego kredytu. 

Jak działamy?

KONTAKT Z NAMI

Wyślij nam swój kredyt do bezpłatnej analizy na e-maila

BEZPŁATNA ANALIZA

Nasz Ekspert przeliczy wysokość zwrotu oraz sprawdzi możliwość obniżenia oprocentowania

PODJĘCIE WSPÓŁPRACY

Negocjacja warunków umowy oraz zwrotu zawyżonych kosztów kredytowych

ZWROT KOSZTÓW

Otrzymasz zwrot pieniędzy na wskazany rachunek bankowy maksymalnie do 30 dni

0 PLN

średnia
wysokość zwrotu

0 PLN

największy
uzyskany zwrot

0 DNI

średni czas
uzyskania zwrotu

KONIEC Z DROGIMI KREDYTAMI!

Jesteśmy liderem na rynku w zmniejszaniu kosztów oraz w uzyskiwaniu zwrotów z aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych finansistów, którzy doskonale znają rynek finansowy oraz kredytowy. Dzięki temu wiemy, jakie praktyki stosują banki, a także jakie argumenty wykorzystać w ramach prowadzonego sporu. Pomogliśmy tysiącom kredytobiorców w Polsce zmniejszyć raty oraz odzyskać pieniądze z drogich, aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych. Nasze skuteczne metody wypracowane przez lata sprawiły, że uzyskujemy zwroty z 98% trafiających do nas kredytów. Odzyskane koszty mieszczą się w przedziale od 500 zł do nawet 118 533 zł. Dodatkowo dzięki współpracy z bankami mamy bardzo duże możliwości negocjacyjne oraz dostęp do kredytów na preferencyjnych warunkach. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

 
 • Kwota zaciągniętej pożyczki gotówkowej/ kredytu gotówkowego/ kredytu konsolidacyjnego przez Klienta musi być wyższa niż 20 000 zł
 • Klient nie może mieć komorników, kredyty nie mogą być wypowiedziane oraz  Klient nie może mieć dużych kilkumiesięcznych zaległości w spłacie kredytów.
 • Aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych, pożyczek konsumenckich na dowolny cel, kredytów konsolidacyjnych zaciągniętych po 2012 roku.
 • 9 na 10 aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych posiada zawyżone koszty, które odzyskujemy do 30 dni.
 • Spłaconych pożyczek w okresie do dziesięciu miesięcy. 
 • Zwrot nie dotyczy kredytów firmowych, kart kredytowych oraz limitów kredytowych. 
 • Z kredytów hipotecznych na ten moment analizujemy kredyty zaciągnięte we frankach szwajcarskich oraz w euro (kredyty aktualnie spłacane oraz spłacone). 
 • Klient nie ponosi żadnych kosztów z góry. Nasze wynagrodzenie stanowi ustalony po analizie procent od kwoty jaką uda nam się odzyskać z kredytów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie uzyskamy dla Ciebie zwrotu, nie ponosisz żadnych kosztów usługi. 
 • Ze względu na strukturę i procesy bankowe cały proces zajmuje nam od 2-30 dni.
 • Krok 1.
  Kontaktujesz się z nami -> Wyślij swój kredyt bez danych osobowych do bezpłatnej analizy na naszego e-maila lub zamów darmową konsultację telefoniczną
 • Krok 2.
  Bezpłatne analizujemy Twoją sprawę ->Nasi specjaliści przeanalizują Twoje kredyty oraz sprawdzą wysokość należnego zwrotu. Następnie nasz ekspert skontaktuję się z Tobą i przedstawi kolejne kroki do uzyskania zwrotu.
 • Krok 3.
  Podpisanie pełnomocnictwa-> Po otrzymaniu pełnomocnictwa do dochodzenia zwrotu oraz podpisania umowy współpracy nasi eksperci zabiorą się odrazu do pracy
 • Krok 4.
  Negocjacja zwrotu z bankiem – wynegocjujemy dla Ciebie lepsze warunki kredytowe, obniżymy raty Twoich kredytów oraz odzyskamy zawyżone opłaty kredytowe 
 • Krok 5.
  Wypłata kosztów na podany nam wcześniej rachunek bankowy oraz obniżenie rat kredytu/ów
 • Ponieważ bardzo dużo spraw przedawnia się już po 12 miesiącach i po prostu Twoje pieniądze przepadną. Nasza firma kompleksowo podchodzi do sprawy. Sprawdzimy Twoje wszystkie zobowiązania kredytowe i odzyskamy wszystkie należne koszty. 
analiza

Bezpłatna analiza
wszystkich kredytów

akceptacja

Skuteczne metody oraz możliwości negocjacyjne

zwrot

Uzyskujemy zwroty z 97,7%
trafiających do nas kredytów

online

Proces 100% online
(telefon, SMS, mail)

brak oplat

Brak opłat
wstępnych z góry

ekspert

Dedykowany Ekspert
 Finansowy

wyplata

Zwrot pieniędzy
z kredytu nawet w 24 h

WYŚLIJ SWÓJ KREDYT DO BEZPŁATNEJ ANALIZY

Do bezpłatnego przeliczenia wysokości zwrotu z kredytu oraz możliwości obniżenia raty prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail:

 • Zdjęcia lub skan umowy kredytowej wraz z aktualnym harmonogramem spłaty (jeżeli bank dołączył harmonogram do kredytu) z zasłoniętymi danymi osobowymi.
 • Jeżeli kredyt jest ubezpieczony, to prosimy również o wysłanie polisy ubezpieczeniowej.
 • Numer kontaktowy do Państwa oraz informację w jakich godzinach możemy się kontaktować.

W tytule e-maila prosimy o wpisanie hasła „BEZPŁATNA ANALIZA„. Po analizie, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o kolejnych krokach, aby odzyskać wyliczoną kwotę w  maksymalnie 30 dni. Dodatkowo pomożemy obniżyć raty Twoich kredytów poprzez  wynegocjowanie niższego  oprocentowania.

0 %

Z tylu procent trafiających do nas kredytów odzyskujemy zwroty

0

Średni zwrot z zawyżonych opłat kredytowych dla Klienta

0

O tyle średnio obniżamy raty kredytów dla naszych Klientów

0 PLN

największy
uzyskany zwrot dla klienta w KWIETNIU 2024 r.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą do 48H i sprawdzi bezpłatnie Twoje wszystkie kredyty pod kątem obniżenia rat oraz odzyskania kosztów.

  Bank podwyższył Ci ratę kredytu?

  Nie czekaj! Pomożemy Ci zmniejszyć raty Twoich zobowiązań!

  DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  ZAUFAŁO JUŻ NAD PONAD 5 TYSIĘCY KREDYTOBIORCÓW!

  Beata Kaim
  Beata Kaim
  13/05/2024
  Jak najbardziej polecam. Z zakonczonych kredytów PLN odzyskałam pobrane nieslusznie koszty przez Bank w ciągu 2 tygodni od uruchomienia procedury . Kancelaria godna polecenia!
  Wiola Kamińska
  Wiola Kamińska
  10/05/2024
  Zdecydowanie polecam! Rzetelna i fachowa obsługa, przejrzysta umowa. Wszystkie wątpliwości dokładnie wyjaśnione. Pan Jakub profesjonalne podszedł do sprawy i na bieżąco wszystko tłumaczył. Będę polecała z czystym sumieniem.
  Małgorzata Dolina
  Małgorzata Dolina
  09/05/2024
  Rzetelna firma,mąż skorzystał z ich uslug. Miał rozliczone teoretycznie pożyczki, a okazało się w praktyce że nie do końca. Firma odzyskała jeszcze pokaźną kwotę. Przejrzysta umowa z firmą. Polecam z mężem firmę Sprawdź Swój Kredyt.Firma godna zaufania.
  Adam Turowski
  Adam Turowski
  08/05/2024
  Rzetelna i profesjonalna firma. Konkretne i jasne podejście zwłaszcza P. Jakuba. Polecam usługi tej Firmy!!!
  jarek j
  jarek j
  06/05/2024
  Profesjonalna obsługa. Rzetelne podejście i co najważniejsze jasne zasady współpracy. Prowadzili za rączkę przez cały czas :). Polecam bo są skuteczni !
  Wiesław Hawełka
  Wiesław Hawełka
  26/04/2024
  Serdeczne podziękowania dla Pana Macieja,za prowadzenie spraw to co robi ta firma to kosmos dawno zaległe sprawy zostały doprowadzone do końca dalej jesteśmy w kontakcie , proszę do Tej Firmy zgłaszać swoje sprawy pozdrawiam serdecznie cały zespół
  Anna Zagaj
  Anna Zagaj
  22/04/2024
  Polecam z całego serca firmę jest uczciwa rzetelna wszystkie punkty w umowie jasne bez ukrytych chwytów stosowanych przez inne podobne firmy . Odpowiadają na każdą wiadomość i w stu procentach pomagają odzyskać zwroty z banków. Serdecznie dziekuje 🙂
  Kris
  Kris
  18/04/2024
  Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Gorąco polecam.
  Damianos
  Damianos
  18/04/2024
  Polecam wszystko załatwione szybko i sprawnie

  O NAS

  Firma Sprawdź Swój Kredyt sp. z o.o. to w pełni profesjonalny podmiot świadczący usługi finansowe na terenie całego kraju. Setki wygranych polubownie spraw sprawiły że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w zwrotach zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanych kredytów. Więcej opinii o nas możesz znaleźć na GOOGLE. Nasza firma zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego. Działamy zgodnie z RODO, dbamy o bezpieczeństwo oraz ochronę Twoich danych osobowych. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.