fbpx

Dni robocze: 08:00-19:00  |  Sobota: 08:00-14:00

Polub nas!

SPRAWDŹ, CZY SPEŁNIASZ WARUNKI

SPŁACASZ
AKTUALNIE KREDYT?

ODBIERZ ZWROT
Z ZAWYŻONYCH KOSZTÓW!

ŚREDNI ZWROT Z AKTUALNIE SPŁACANEGO KREDYTU GOTÓWKOWEGO TO 8558,14 ZŁ

ODBIERZ ZWROT Z DROGIEGO KREDYTU W 14 DNI!

Nasza firma pomoże Ci w odzyskaniu zwrotu pieniędzy z zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanego kredytu gotówkowego w maksymalnie 30 dni. To wszystko bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego po Twojej stronie. Usługa realizowana jest na podstawie obowiązującej ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku, dzięki której mamy możliwość odzyskania części opłat kredytowych jakie poniósł Klient w momencie zaciągnięcia pożyczki. Dodatkowo pomożemy Ci zmniejszyć ratę kredytu oraz wynegocjować niższe oprocentowanie. Ze względu na procesy bankowe cała usługa zajmuje nam od 2-30 dni. Jeżeli spłacasz aktualnie kredyt gotówkowy w banku: PKO BP,  Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, SKOK Stefczyka, Pekao, Getin Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, mBank, Nest Bank, Alior Bank; Eurobank, Millennium, Bank Pocztowy, Deutsche Bank, VeloBank koniecznie sprawdź, czy jest on na dobrych i uczciwych warunkach! Jeżeli nie – pomożemy Ci odzyskać zwrot pieniędzy z zawyżonych opłat bankowych. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej analizy aktualnie spłacanego kredytu. 

Jak działamy?

KONTAKT Z NAMI

Wyślij nam swój kredyt do bezpłatnej analizy na e-maila

BEZPŁATNA ANALIZA

Nasz Ekspert przeliczy wysokość zwrotu oraz sprawdzi możliwość obniżenia oprocentowania

PODJĘCIE WSPÓŁPRACY

Negocjacja warunków umowy oraz zwrotu zawyżonych kosztów kredytowych

ZWROT KOSZTÓW

Otrzymasz zwrot pieniędzy na wskazany rachunek bankowy maksymalnie do 30 dni

0 PLN

średnia
wysokość zwrotu

0 PLN

największy
uzyskany zwrot

0 DNI

średni czas
uzyskania zwrotu

KONIEC Z DROGIMI KREDYTAMI!

Jesteśmy liderem na rynku w zmniejszaniu kosztów oraz w uzyskiwaniu zwrotów z aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych finansistów, którzy doskonale znają rynek finansowy oraz kredytowy. Dzięki temu wiemy, jakie praktyki stosują banki, a także jakie argumenty wykorzystać w ramach prowadzonego sporu. Pomogliśmy tysiącom kredytobiorców w Polsce zmniejszyć raty oraz odzyskać pieniądze z drogich, aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych. Nasze skuteczne metody wypracowane przez lata sprawiły, że uzyskujemy zwroty z 98% trafiających do nas kredytów. Odzyskane koszty mieszczą się w przedziale od 500 zł do nawet 52 046 zł. Dodatkowo dzięki współpracy z bankami mamy bardzo duże możliwości negocjacyjne oraz dostęp do kredytów na preferencyjnych warunkach. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

 
 • Kwota zaciągniętej pożyczki gotówkowej/ kredytu gotówkowego/ kredytu konsolidacyjnego przez Klienta musi być wyższa niż 20 000 zł
 • Klient nie może mieć komorników, kredyty nie mogą być wypowiedziane oraz  Klient nie może mieć dużych kilkumiesięcznych zaległości w spłacie kredytów.
 • Aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych, pożyczek konsumenckich na dowolny cel, kredytów konsolidacyjnych zaciągniętych po 2012 roku.
 • Spłaconych pożyczek w okresie do dziesięciu miesięcy. 
 • Zwrot nie dotyczy kredytów firmowych, kart kredytowych oraz limitów kredytowych. 
 • Z kredytów hipotecznych na ten moment analizujemy kredyty zaciągnięte we frankach szwajcarskich (kredyty aktualnie spłacane oraz spłacone). Przy kredytach hipotecznych w złotówkach analizujemy kredyty zaciągnięte po 2017 roku.
 • Klient nie ponosi żadnych kosztów z góry. Nasze wynagrodzenie stanowi ustalony po analizie procent od kwoty jaką uda nam się odzyskać z kredytów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie uzyskamy dla Ciebie zwrotu, nie ponosisz żadnych kosztów usługi. 
 • Ze względu na strukturę i procesy bankowe cały proces zajmuje nam od 2-30 dni.
 • Krok 1.
  Kontaktujesz się z nami -> Wyślij swój kredyt bez danych osobowych do bezpłatnej analizy na naszego e-maila lub zamów darmową konsultację telefoniczną
 • Krok 2.
  Bezpłatne analizujemy Twoją sprawę ->Nasi specjaliści przeanalizują Twoje kredyty oraz sprawdzą wysokość należnego zwrotu. Następnie nasz ekspert skontaktuję się z Tobą i przedstawi kolejne kroki do uzyskania zwrotu.
 • Krok 3.
  Podpisanie pełnomocnictwa-> Po otrzymaniu pełnomocnictwa do dochodzenia zwrotu oraz podpisania umowy współpracy nasi eksperci zabiorą się odrazu do pracy
 • Krok 4.
  Negocjacja zwrotu z bankiem – wynegocjujemy dla Ciebie lepsze warunki kredytowe, obniżymy raty Twoich kredytów oraz odzyskamy zawyżone opłaty kredytowe 
 • Krok 5.
  Wypłata kosztów na podany nam wcześniej rachunek bankowy oraz obniżenie rat kredytu/ów
 • Ponieważ bardzo dużo spraw przedawnia się już po 12 miesiącach i po prostu Twoje pieniądze przepadną. Nasza firma kompleksowo podchodzi do sprawy. Sprawdzimy Twoje wszystkie zobowiązania kredytowe i odzyskamy wszystkie należne koszty. 
analiza

Bezpłatna analiza
wszystkich kredytów

akceptacja

Skuteczne metody oraz możliwości negocjacyjne

zwrot

Uzyskujemy zwroty z 97,7%
trafiających do nas kredytów

online

Proces 100% online
(telefon, SMS, mail)

brak oplat

Brak opłat
wstępnych z góry

ekspert

Dedykowany Ekspert
 Finansowy

wyplata

Zwrot pieniędzy
z kredytu nawet w 24 h

WYŚLIJ SWÓJ KREDYT DO BEZPŁATNEJ ANALIZY

Do bezpłatnego przeliczenia wysokości zwrotu z kredytu oraz możliwości obniżenia raty prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail:

 • Zdjęcia lub skan umowy kredytowej wraz z aktualnym harmonogramem spłaty (jeżeli bank dołączył harmonogram do kredytu) z zasłoniętymi danymi osobowymi.
 • Jeżeli kredyt jest ubezpieczony, to prosimy również o wysłanie polisy ubezpieczeniowej.
 • Numer kontaktowy do Państwa oraz informację w jakich godzinach możemy się kontaktować.

W tytule e-maila prosimy o wpisanie hasła „BEZPŁATNA ANALIZA„. Po analizie, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o kolejnych krokach, aby odzyskać wyliczoną kwotę w  maksymalnie 30 dni. Dodatkowo pomożemy obniżyć raty Twoich kredytów poprzez  wynegocjowanie niższego  oprocentowania.

0 %

Z tylu procent trafiających do nas kredytów odzyskujemy zwroty

0

Średni zwrot z zawyżonych opłat kredytowych dla Klienta

0

O tyle średnio obniżamy raty kredytów dla naszych Klientów

0 PLN

największy
uzyskany zwrot dla klienta w MAJU 2023 r.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą do 48H i sprawdzi bezpłatnie Twoje wszystkie kredyty pod kątem obniżenia rat oraz odzyskania kosztów.

  Bank podwyższył Ci ratę kredytu?

  Nie czekaj! Pomożemy Ci zmniejszyć raty Twoich zobowiązań!

  DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  Paweł Zyła
  Paweł Zyła
  02/06/2023
  Firma godna polecenia na 100% super kontakt i szybka sprawna obsługa.
  Snejkes12
  Snejkes12
  01/06/2023
  W ciągu 30 dni odzyskałem część swoich pieniędzy. Firma profesjonalna i rzetelna serdecznie polecam.
  Mariola P
  Mariola P
  24/05/2023
  W ostatnim czasie miałam przyjemność współpracować z Tą firmą. W szybkim czasie pomogli mi odzyskać poboraną prowizję z wcześniejszych kredytów jak i obecnych . Rozliczenie tak jak w umowie , nie było żadnych dodatkowych opłat. Firma godna polecenia . Pracownicy rzetelni, pomocni,
  Bogusława Nowicka
  Bogusława Nowicka
  23/05/2023
  W pełni profesjonalna obsługa pomoc doradztwo miłą obsługa klienta polecam wszystkim
  Ruslan Pabirowski
  Ruslan Pabirowski
  17/05/2023
  Jeszcze raz dziękuję za obniżenie rat kredytu i odzyskanie pieniędzy, w końcu możemy z Żoną odetchnąć. Pozdrawiam serdecznie
  Natalia Wrembel
  Natalia Wrembel
  27/04/2023
  Polecam serdecznie. Profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy oraz klienta. Odzyskałam sporą kwotę, której się nie spodziewałam.
  Tomasz Poniewierski
  Tomasz Poniewierski
  22/04/2023
  Bardzo polecam! Pomimo początkowych obaw odzyskałem zwroty dzięki fachowej pomocy Pana Jakuba.

  O NAS

  Firma Sprawdź Swój Kredyt NIP 7521460222 REGON 384611832 to w pełni profesjonalny podmiot świadczący usługi finansowe na terenie całego kraju. Dane rejestrowe naszej firmy możecie Państwo znaleźć również na DANE FIRMY. Setki wygranych spraw sprawiły że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w zwrotach zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanych kredytów. Nasza firma zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego oraz działamy zgodnie z RODO . Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych osobowych. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Filia naszej firmy mieści się na ul. Księcia Witolda 49, 50-202 Wrocław