fbpx

Dni robocze: 08:00-19:00  |  Sobota: 08:00-14:00

Polub nas!

SPRAWDŹ, CZY SPEŁNIASZ WARUNKI

SPŁACASZ
AKTUALNIE KREDYT?

ODBIERZ ZWROT
Z ZAWYŻONYCH KOSZTÓW!

ŚREDNI ZWROT Z AKTUALNIE SPŁACANEGO KREDYTU GOTÓWKOWEGO TO 5578,32 ZŁ

ODBIERZ ZWROT Z DROGIEGO KREDYTU W 14 DNI!

Nasza firma pomoże Ci w odzyskaniu zwrotu pieniędzy z zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanego kredytu gotówkowego w maksymalnie 30 dni. To wszystko bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego po Twojej stronie. Usługa realizowana jest na podstawie obowiązującej ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku, dzięki której mamy możliwość odzyskania części opłat kredytowych jakie poniósł Klient w momencie zaciągnięcia pożyczki. Dodatkowo pomożemy Ci zmniejszyć ratę kredytu oraz wynegocjować niższe oprocentowanie. Ze względu na strukturę i procesy bankowe cały proces zajmuje nam od 2-30 dni. Jeżeli spłacasz aktualnie kredyt gotówkowy w banku: PKO BP,  Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, SKOK Stefczyka, Pekao, Getin Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, mBank, Nest Bank, Alior Bank; Eurobank, Millenium, Bank Pocztowy, Deutsche Bank koniecznie sprawdź, czy jest on na dobrych i uczciwych warunkach! Jeżeli nie – pomożemy Ci odzyskać zwrot pieniędzy z zawyżonych opłat bankowych.

Jak działamy?

KONTAKT Z NAMI

Wyślij nam swój kredyt do bezpłatnej analizy na e-maila

BEZPŁATNA ANALIZA

Nasz Ekspert przeliczy wysokość zwrotu oraz sprawdzi możliwość obniżenia oprocentowania

ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY

Wynegocjujemy dla Ciebie zwrot kosztów oraz pomożemy obniżyć ratę Twojego kredytu

ZWROT KOSZTÓW

Otrzymasz zwrot pieniędzy na wskazany rachunek bankowy maksymalnie do 30 dni

0 PLN

średnia
wysokość zwrotu

0 PLN

największy
uzyskany zwrot

0 DNI

średni czas
uzyskania zwrotu

KONIEC Z DROGIMI KREDYTAMI!

Jesteśmy liderem na rynku w zmniejszaniu kosztów oraz w uzyskiwaniu zwrotów z aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych finansistów, którzy doskonale znają rynek finansowy oraz kredytowy. Dzięki temu wiemy, jakie praktyki stosują banki, a także jakie argumenty wykorzystać w ramach prowadzonego sporu. Setki wygranych spraw sprawiły, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w odzyskiwaniu zawyżonych kosztów z kredytów. Nasze skuteczne metody wypracowane przez lata sprawiły, że uzyskujemy zwroty z 97% trafiających do nas kredytów. Zwroty z kredytów mieszczą się w przedziale od 500 zł do nawet 52046 zł. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie niższe oprocentowanie kredytu, a co za tym idzie będziesz miał mniejszą ratę pożyczki i mniej odsetek do oddania do banku! Są to dodatkowe oszczędności w Twojej kieszeni. Dzięki współpracy z bankami mamy bardzo duże możliwości negocjacyjne oraz dostęp do kredytów na preferencyjnych warunkach. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. 

 
 • Kwota zaciągniętej pożyczki musi być większa, niż 5 000,00 zł i mniejsza, niż 255 550,00
 • Na kredycie nie może być bieżących zaległości w spłacie powyżej 90 dni.
 • RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa kredytu musi być wyższa, niż 7%
 • Zwrot zawyżonych kosztów dotyczy aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych oraz kompsumpcyjnsch na dowolny cel, które są dalej w trakcie spłaty. Zwrot kosztów nie dotyczy kredytów hipotecznych oraz kredytów firmowych.
 • Nasze wynagrodzenie stanowi ustalony po analizie procent od kwoty jaką uda nam się odzyskać z kredytu. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie niższe oprocentowanie kredytu, dzięki czemu będziesz miał niższą ratę kredytu i dużo mniej pieniędzy do oddania do banku. Jako liderzy w odzyskiwaniu zawyżonych kosztów kredytów możemy poszczycić się największymi uzyskanymi zwrotami dla Klientów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie uzyskamy dla Ciebie zwrotu, nie ponosisz żadnych kosztów usługi. Zachęcamy do bezpłatnego sprawdzenia kredytu przez naszego eksperta finansowego.
 • Ze względu na strukturę i procesy bankowe cały proces zajmuje nam od 2-30 dni
 • Krok 1.
  Kontaktujesz się z nami -> Wyślij swój kredyt bez danych osobowych do bezpłatnej analizy na naszego e-maila lub zamów darmową konsultację telefoniczną
 • Krok 2.
  Analizujemy Twoją sprawę ->Nasi specjaliści przeanalizują Twoje kredyty oraz sprawdzą wysokość należnego zwrotu. Następnie nasz ekspert skontaktuję się z Tobą i przedstawi kolejne kroki do uzyskania zwrotu.
 • Krok 3.
  Podpisanie pełnomocnictwa-> Po otrzymaniu pełnomocnictwa do dochodzenia zwrotu oraz podpisania umowy współpracy nasi eksperci zabiorą się odrazu do pracy
 • Krok 4.
  Negocjacja zwrotu z bankiem – wynegocjujemy dla Ciebie lepsze warunki kredytowe, obniżymy raty Twoich kredytów oraz odzyskamy zawyżone opłaty kredytowe 
 • Krok 5.
  Wypłata środków na Twoje konto – dodatkowo otrzymasz zwrot z zawyżonych kosztów tj. np. prowizja na podany nam wcześniej rachunek bankowy
analiza

Bezpłatna analiza
wszystkich kredytów

akceptacja

Skuteczne metody oraz możliwości negocjacyjne

zwrot

Uzyskujemy zwroty z 97,7%
trafiających do nas kredytów

online

Proces 100% online
(telefon, SMS, mail)

brak oplat

Brak opłat
wstępnych z góry

ekspert

Dedykowany Ekspert
 Finansowy

wyplata

Zwrot pieniędzy
z kredytu nawet w 24 h

WYŚLIJ SWÓJ KREDYT DO BEZPŁATNEJ ANALIZY

Do bezpłatnego przeliczenia wysokości zwrotu z kredytu oraz możliwości obniżenia raty prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail:

 • Zdjęć lub skanów całości umowy kredytowej wraz z harmonogramem spłaty (jeżeli bank dołączył harmonogram do kredytu) z zasłoniętymi danymi osobowymi.
 • Jeżeli kredyt jest ubezpieczony, to prosimy również o wysłanie polisy ubezpieczeniowej (często kredyty nie są ubezpieczone na cały okres kredytowania, tylko np. na 12 miesięcy).
 • Wysokość aktualnej raty kredytu po podwyżkach.
 • Numer telefonu do kontaktu do Państwa dla naszego eksperta oraz informację w jakich godzinach można się kontaktować.

E-MAIL: biuro@sprawdz-kredyt.pl

W tytule e-maila prosimy o wpisanie hasła „BEZPŁATNA ANALIZA„. Po analizie, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o kolejnych krokach, aby odzyskać wyliczoną kwotę w  maksymalnie 30 dni. Dodatkowo obniżymy raty Twoich kredytów poprzez obniżenie oprocentowania.

0 %

Z tylu procent trafiających do nas kredytów odzyskujemy zwroty

0

Średni zwrot z zawyżonych opłat kredytowych dla Klienta

0

O tyle średnio obniżamy raty kredytów dla naszych Klientów

0 PLN

największy
uzyskany zwrot dla klienta w Maju 2022

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI

Wypełnij poniższy formularz, aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących możliwości obniżenia rat oraz odzyskania zawyżonych kosztów z kredytu

  Bank podwyższył Ci ratę kredytu?

  Nie czekaj! Pomożemy Ci zmniejszyć raty Twoich zobowiązań!

  DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  Sławomir Janc
  Sławomir Janc
  20/06/2022
  Bardzo polecam udało się odzyskać środki w krótkim czasie, bardzo miła obsługa.
  Lucyna Miemiec
  Lucyna Miemiec
  12/06/2022
  Pracownicy profesjonalni, cierpliwi, odpowiedzą na każde pytanie. Świetny kontakt i współpraca. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Polecam zdecydowanie i pozdrawiam.
  roksi Gębka
  roksi Gębka
  09/06/2022
  Kancelaria godna polecenia. Bardzo miła obsługa. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie. Polecam w 100%
  Natalia Feler
  Natalia Feler
  09/06/2022
  Polecam usługę.
  Izabella Wesoła
  Izabella Wesoła
  26/05/2022
  Polecam w 100% Rzetelne informacje.Mila obsługa i fachowość W 100%Polecam!!!!!
  Joanna Gowin
  Joanna Gowin
  26/05/2022
  Bardzo gorąco polecam współpracę z tą firmą. 100procent zaangażowania oraz fachowa, rzetelna i miła obsługa. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Współpraca z Panem Łukaszem zaowocowała zwrotem dużej sumy pieniędzy przy minimalnym zaangażowaniu z mojej strony. Jestem ogromnie zadowolona i z czystym sumieniem gorąco polecam współpracę z tą firmą.
  Nikola Nikola
  Nikola Nikola
  26/05/2022
  Pragnę wyrazić bardzo pozytywną opinię dla firmy Sprawdź swój kredyt. Rewelacyjny kontakt, pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta - to jedynie niewielka część pochwał dla firmy. Cała praca przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Polecam gorąco. Anna
  Aleksandra
  Aleksandra
  23/05/2022
  Bardzo polecam współpracę z firmą Sprawdź Swój Kredyt. Dzięki niej udało mi się odzyskać zwrot kosztów kredytu i przenieść kredyt do innego banku z niższą ratą. Fachowa, rzetelna i miła obsługa. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Bardzo dziękuję i polecam!
  Damian Łowicki
  Damian Łowicki
  20/05/2022
  Bardzo profesjonalna firma, miła obsługa i bardzo pomocni ludzie. Szybka konsultacja. Dziękuję każdemu z osobna. Pieniążki zostały zwrócone w szybkim tempie. Szanuję waszą pracę. Pozdrawiam
  Elzbieta Paluska
  Elzbieta Paluska
  20/05/2022
  POLECAM!!! Profesjonalna,miła i fachowa obsługa,przez godnych zaufania ekspertów.Super kontakt, solidna i uczciwa firma.Eksperci dokonali czynności na skutek czego obniżyli mi ratę o 444,75 zł bez wydłużania okresu kredytowego.Polecam serdecznie wszystkim tym,którzy chcą odzyskać swoje pieniądze. Pozdrawiam cały zespół i dziękuję bardzo.

  O NAS

  Firma Sprawdź Swój Kredyt NIP 7521460222 REGON 384611832 to w pełni profesjonalny podmiot świadczący usługi finansowe na terenie całego kraju. Dane rejestrowe naszej firmy możecie Państwo znaleźć również na DANE FIRMY. Setki wygranych spraw sprawiły że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w zwrotach zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanych kredytów. Nasza firma zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego oraz działamy zgodnie z RODO . Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych osobowych. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Filia naszej firmy mieści się na ul. Mieszczańskiej 31 we Wrocławiu.