fbpx

Dni robocze: 08:00-19:00  |  Sobota: 08:00-14:00

Polub nas!

SPRAWDŹ, CZY SPEŁNIASZ WARUNKI

SPŁACASZ
AKTUALNIE KREDYT?

ODBIERZ ZWROT
Z ZAWYŻONYCH KOSZTÓW!

ŚREDNI ZWROT Z AKTUALNIE SPŁACANEGO KREDYTU GOTÓWKOWEGO TO 8558,14 ZŁ

ODBIERZ ZWROT Z DROGIEGO KREDYTU W 14 DNI!

Nasza firma pomoże Ci w odzyskaniu zwrotu pieniędzy z zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanego kredytu gotówkowego w maksymalnie 30 dni. To wszystko bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego po Twojej stronie. Usługa realizowana jest na podstawie obowiązującej ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku, dzięki której mamy możliwość odzyskania części opłat kredytowych jakie poniósł Klient w momencie zaciągnięcia pożyczki. Dodatkowo pomożemy Ci zmniejszyć ratę kredytu oraz wynegocjować niższe oprocentowanie. Ze względu na procesy bankowe cała usługa zajmuje nam od 2-30 dni. Jeżeli spłacasz aktualnie kredyt gotówkowy w banku: PKO BP,  Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, SKOK Stefczyka, Pekao, Getin Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, mBank, Nest Bank, Alior Bank; Eurobank, Millennium, Bank Pocztowy, Deutsche Bank, VeloBank koniecznie sprawdź, czy jest on na dobrych i uczciwych warunkach! Jeżeli nie – pomożemy Ci odzyskać zwrot pieniędzy z zawyżonych opłat bankowych. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej analizy aktualnie spłacanego kredytu. 

Jak działamy?

KONTAKT Z NAMI

Wyślij nam swój kredyt do bezpłatnej analizy na e-maila

BEZPŁATNA ANALIZA

Nasz Ekspert przeliczy wysokość zwrotu oraz sprawdzi możliwość obniżenia oprocentowania

PODJĘCIE WSPÓŁPRACY

Negocjacja warunków umowy oraz zwrotu zawyżonych kosztów kredytowych

ZWROT KOSZTÓW

Otrzymasz zwrot pieniędzy na wskazany rachunek bankowy maksymalnie do 30 dni

0 PLN

średnia
wysokość zwrotu

0 PLN

największy
uzyskany zwrot

0 DNI

średni czas
uzyskania zwrotu

KONIEC Z DROGIMI KREDYTAMI!

Jesteśmy liderem na rynku w zmniejszaniu kosztów oraz w uzyskiwaniu zwrotów z aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych finansistów, którzy doskonale znają rynek finansowy oraz kredytowy. Dzięki temu wiemy, jakie praktyki stosują banki, a także jakie argumenty wykorzystać w ramach prowadzonego sporu. Pomogliśmy tysiącom kredytobiorców w Polsce zmniejszyć raty oraz odzyskać pieniądze z drogich, aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych. Nasze skuteczne metody wypracowane przez lata sprawiły, że uzyskujemy zwroty z 98% trafiających do nas kredytów. Odzyskane koszty mieszczą się w przedziale od 500 zł do nawet 52 046 zł. Dodatkowo dzięki współpracy z bankami mamy bardzo duże możliwości negocjacyjne oraz dostęp do kredytów na preferencyjnych warunkach. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

 
 • Kwota zaciągniętej pożyczki gotówkowej/ kredytu gotówkowego/ kredytu konsolidacyjnego przez Klienta musi być wyższa niż 10 000 zł
 • Klient nie może mieć komorników, kredyty nie mogą być wypowiedziane oraz  Klient nie może mieć dużych kilkumiesięcznych zaległości w spłacie kredytów.
 • Zwrot zawyżonych kosztów dotyczy aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych, pożyczek konsumenckich na dowolny cel, kredytów konsolidacyjnych oraz pożyczek spłaconych do 12 miesięcy wstecz. 
 • Zwrot nie dotyczy kredytów hipotecznych oraz firmowych zaciągniętych na potrzeby prowadzonej działaności.
 • Nasze wynagrodzenie stanowi ustalony po analizie procent od kwoty jaką uda nam się odzyskać z kredytów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie uzyskamy dla Ciebie zwrotu, nie ponosisz żadnych kosztów usługi. 
 • Ze względu na strukturę i procesy bankowe cały proces zajmuje nam od 2-30 dni.
 • Krok 1.
  Kontaktujesz się z nami -> Wyślij swój kredyt bez danych osobowych do bezpłatnej analizy na naszego e-maila lub zamów darmową konsultację telefoniczną
 • Krok 2.
  Bezpłatne analizujemy Twoją sprawę ->Nasi specjaliści przeanalizują Twoje kredyty oraz sprawdzą wysokość należnego zwrotu. Następnie nasz ekspert skontaktuję się z Tobą i przedstawi kolejne kroki do uzyskania zwrotu.
 • Krok 3.
  Podpisanie pełnomocnictwa-> Po otrzymaniu pełnomocnictwa do dochodzenia zwrotu oraz podpisania umowy współpracy nasi eksperci zabiorą się odrazu do pracy
 • Krok 4.
  Negocjacja zwrotu z bankiem – wynegocjujemy dla Ciebie lepsze warunki kredytowe, obniżymy raty Twoich kredytów oraz odzyskamy zawyżone opłaty kredytowe 
 • Krok 5.
  Wypłata kosztów na podany nam wcześniej rachunek bankowy oraz obniżenie rat kredytu/ów
 • Ponieważ bardzo dużo spraw przedawnia się już po 12 miesiącach i po prostu Twoje pieniądze przepadną. Nasza firma kompleksowo podchodzi do sprawy i sprawdzi Twoje wszystkie zobowiązania kredytowe i odzyska wszystkie należne koszty. 
analiza

Bezpłatna analiza
wszystkich kredytów

akceptacja

Skuteczne metody oraz możliwości negocjacyjne

zwrot

Uzyskujemy zwroty z 97,7%
trafiających do nas kredytów

online

Proces 100% online
(telefon, SMS, mail)

brak oplat

Brak opłat
wstępnych z góry

ekspert

Dedykowany Ekspert
 Finansowy

wyplata

Zwrot pieniędzy
z kredytu nawet w 24 h

WYŚLIJ SWÓJ KREDYT DO BEZPŁATNEJ ANALIZY

Do bezpłatnego przeliczenia wysokości zwrotu z kredytu oraz możliwości obniżenia raty prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail:

 • Zdjęcia lub skan umowy kredytowej wraz z aktualnym harmonogramem spłaty (jeżeli bank dołączył harmonogram do kredytu) z zasłoniętymi danymi osobowymi.
 • Jeżeli kredyt jest ubezpieczony, to prosimy również o wysłanie polisy ubezpieczeniowej.
 • Numer kontaktowy do Państwa oraz informację w jakich godzinach możemy się kontaktować.

W tytule e-maila prosimy o wpisanie hasła „BEZPŁATNA ANALIZA„. Po analizie, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o kolejnych krokach, aby odzyskać wyliczoną kwotę w  maksymalnie 30 dni. Dodatkowo pomożemy obniżyć raty Twoich kredytów poprzez  wynegocjowanie niższego  oprocentowania.

0 %

Z tylu procent trafiających do nas kredytów odzyskujemy zwroty

0

Średni zwrot z zawyżonych opłat kredytowych dla Klienta

0

O tyle średnio obniżamy raty kredytów dla naszych Klientów

0 PLN

największy
uzyskany zwrot dla klienta w GRUDNIU 2022 r.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą do 48H i sprawdzi bezpłatnie Twoje wszystkie kredyty pod kątem obniżenia rat oraz odzyskania kosztów.

  Bank podwyższył Ci ratę kredytu?

  Nie czekaj! Pomożemy Ci zmniejszyć raty Twoich zobowiązań!

  DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  Basia Magot
  Basia Magot
  13/01/2023
  Bardzo Fachową i sprawną pomoc.Firma godna zaufania odzyskałam pi eniądze z wcześniejszych kredytów polecam serdecznie
  kysiorro93
  kysiorro93
  12/01/2023
  Reklamę firmy znalazłem przypadkowo w internecie. Pomyślałem, że czemu by nie spróbować skorzystać z ich usług. Zostałem miłe zaskoczony wysokością odzyskanej kwoty. Serdecznie polecam każdemu kredytobiorcy. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.
  Joanna Serafin
  Joanna Serafin
  08/12/2022
  Polecam skorzystanie z usług firmy! Bardzo dobry kontakt i zaopiekowanie się klientem. Pan Łukasz szybko i sprawnie przeprowadził cały proces. Pieniądze odzyskane, oszczędności wprowadzone 🙂 Dziękuję!
  Ania Steć
  Ania Steć
  05/12/2022
  Jak najbardziej polecam kancelarię! Bardzo profesjonalni pracownicy. Pan Maciej pomógł mi odzyskać zwroty ze spłaconych kredytów. Nie miałam pojęcia o tym, że coś mogę odzyskać. Nie ma się czego obawiać, wszystko sprawnie i profesjonalnie 🙂
  Jola Kucinska
  Jola Kucinska
  01/12/2022
  Firma godna polecenia, fachowa obsługa kontakt przedstawicielem o każdej porze i zawsze udzielona pomoc.. Gorąco polecam.
  Agnieszka Liberda
  Agnieszka Liberda
  01/12/2022
  Profesjonalna i miła obsługa. Wszystko dokładnie wytłumaczone przez świetnych doradców z którymi można się kontaktować w różnych godzinach. Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak szybko i sprawnie wszystko zostało załatwione. Gorąco polecam 🙂
  Marta
  Marta
  30/11/2022
  Bardzo fachowa i sprawna pomoc. Firma w pełni godna zaufania. Stały kontakt, dzięki czemu na bieżąco posiada się wiedzę o postępach w prowadzonej sprawie. Polecam serdecznie !
  Marta
  Marta
  25/11/2022
  Sprawdz Swój Kredyt wykazało ogromne zaangażowanie w rozliczeniu kredytów do prawie 10 lat wstecz. Bardzo sprawnie zoorganizował wszelkie kwestie formalne i poprowadził w dalszych krokach. Kontakt utrzymany był na każdym każdym etapie. Pierwsze środki wpłyneły już w kilka dni po uruchomieniu procedury. Serdecznie polecam firmę.
  Tomek Walczak
  Tomek Walczak
  25/11/2022
  O firmie dowiedziałem się z reklamy na FB i postanowiłem spróbować, przecież nic nie tracę (za analizę nie pobierają opłat). Jestem zadowolony za profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam każdemu, dla mnie odzyskano pieniądze z prowizji i odsetek kredytów.

  O NAS

  Firma Sprawdź Swój Kredyt NIP 7521460222 REGON 384611832 to w pełni profesjonalny podmiot świadczący usługi finansowe na terenie całego kraju. Dane rejestrowe naszej firmy możecie Państwo znaleźć również na DANE FIRMY. Setki wygranych spraw sprawiły że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w zwrotach zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanych kredytów. Nasza firma zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego oraz działamy zgodnie z RODO . Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych osobowych. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Filia naszej firmy mieści się na ul. Księcia Witolda 49, 50-202 Wrocław