fbpx

Dni robocze: 08:00-19:00  |  Sobota: 08:00-14:00

Polub nas!

SPRAWDŹ, CZY SPEŁNIASZ WARUNKI

Posiadasz kredyt gotówkowy?

ODZYSKAJ ZWROT ZAPŁACONYCH ODSETEK ORAZ SKORZYSTAJ Z UMORZENIA KOSZTÓW!

SPRAWDŹ SWÓJ KREDYT POD KĄTEM SANKCJI KREDYTU DARMOWEGO

SANKCJA KREDYTU DARMOWEGO

Podstawą realizacji jest stwierdzenie błędów w konstrukcji umowy kredytowej poprzez niedopełnienie przez bank obowiązków informacyjnych nakładanych ustawą o kredycie konsumenckim. Sankcja kredytu darmowego dotyczy tylko i wyłącznie kredytów konsumenkich, których wartość nie przekracza kwoty 255 500 zł lub równowartości tej kwoty w innej walucie. . W zakresie tej usługi oferujemy możliwość odzyskania wszystkich kosztów kredytu, w tym prowizji i odsetek w pełnej wysokości. Dodatkowo zostaną umorzone wszystkie koszty kredytowe w przód, co oznacza że Klient będzie spłacał samą ratę kapitałową. Usługa może być realizowana dla zobowiązań już spłaconych, jak i tych nadal spłacanych. Obecnie największe możliwości dla wykorzystania tego narzędzia widzimy w umowach realizowanych przez: PKO BP; Getin Noble Bank, Nest Bank; Alior Bank; Eurobank; Millenium Bank; Bank Pocztowy; Deutsche Bank; Banki Spółdzielcze; SKOKi Usługa realizowana jest w oparciu o success fee, co oznacza, że Klient nie jest zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek kosztów w sytuacji braku zapłaty na jego rzecz.

0 PLN

średnia
wysokość zwrotu

0 PLN

największy
uzyskany zwrot

0 PLN

średniO Niższa RAta kredytu

Jak działamy?

analiza

Bezpłatna
analiza

Nasi eksperci sprawdzą ile należy Ci się zwrotu pieniędzy z zapłaconych odsetek

podpis

Podpisanie
dokumentów

Nasz prawnik otrzyma od Ciebie pełnomocnictwo do reprezentowania Cię przed bankiem

 

negocjacje

Negocjacja zwrotu
z bankiem

Wezwanie banku do polubownego zwrotu pieniędzy

sad

Postępowanie
sądowe

Jeżeli bank nie wyrazi polubownie zgody na sankcje kredytu darmowego, to wejdziemy z bankiem na drogę postępowania sądowego

wypłata

Wypłata środków na Twoje konto

Dodatkowo będziesz miał do spłaty samą ratę kapitałową, przez co Twoja rata może obniżyć się nawet o połowę

analiza

Analiza
wszystkich kredytów

akceptacja

Akceptujemy wszystkie
banki i firmy pozabankowe

online

Proces 100% online
(telefon, SMS, mail)

brak oplat

Brak opłat
wstępnych z góry

prawnik

Dedykowany
Prawnik

umorzenie kosztów kredytowych

Umorzenie kosztów
kredytowych

zwrot

Zwrot zapłaconych
odsetek

Do skorzystania z darmowego przeliczenia wysokości zwrotu prosimy o przesłanie na nasz adres email biuro@sprawdz-kredyt.pl  wyraźny skan umowy PDF

 • umowy kredytowej z zasłoniętymi danymi osobowymi
 • harmonogram spłaty z zasłoniętymi danymi osobowymi
  (jeżeli był dołączony do umowy)
 • numer telefonu do kontaktu

W tytule e-maila prosimy wpisać „SANKCJA KREDYTU DARMOWEGO”

mezczyzna

Możesz także skorzystać z gotowego formularza:

   
  • Kwota zaciągniętej pożyczki gotówkowej/ kredytu gotówkowego/ kredytu konsolidacyjnego przez Klienta musi być wyższa niż 10 000 zł
  • Klient nie może mieć komorników, kredyty nie mogą być wypowiedziane oraz  Klient nie może mieć dużych kilkumiesięcznych zaległości w spłacie kredytów.
  • Sankcja kredytu darmowego dotyczy aktualnie spłacanych kredytów gotówkowych, pożyczek konsumenckich na dowolny cel, kredytów konsolidacyjnych oraz pożyczek spłaconych do 12 miesięcy wstecz. Zwrot nie dotyczy kredytów hipotecznych oraz firmowych. 
  • Nasze wynagrodzenie stanowi ustalony po analizie procent od kwoty jaką uda nam się odzyskać z kredytu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie uzyskamy dla Ciebie zwrotu, nie ponosisz żadnych kosztów usługi.
  • Ze względu na strukturę i procesy bankowe cały proces zajmuje około rok czasu. Istnieje możliwość, że zwrot kosztów otrzymasz dużo szybciej na konto nawet do 30 dni. 

  Bank podwyższył Ci ratę kredytu?

  Nie czekaj! Pomożemy Ci zmniejszyć raty Twoich zobowiązań!

  DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  Basia Magot
  Basia Magot
  13/01/2023
  Bardzo Fachową i sprawną pomoc.Firma godna zaufania odzyskałam pi eniądze z wcześniejszych kredytów polecam serdecznie
  kysiorro93
  kysiorro93
  12/01/2023
  Reklamę firmy znalazłem przypadkowo w internecie. Pomyślałem, że czemu by nie spróbować skorzystać z ich usług. Zostałem miłe zaskoczony wysokością odzyskanej kwoty. Serdecznie polecam każdemu kredytobiorcy. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.
  Joanna Serafin
  Joanna Serafin
  08/12/2022
  Polecam skorzystanie z usług firmy! Bardzo dobry kontakt i zaopiekowanie się klientem. Pan Łukasz szybko i sprawnie przeprowadził cały proces. Pieniądze odzyskane, oszczędności wprowadzone 🙂 Dziękuję!
  Ania Steć
  Ania Steć
  05/12/2022
  Jak najbardziej polecam kancelarię! Bardzo profesjonalni pracownicy. Pan Maciej pomógł mi odzyskać zwroty ze spłaconych kredytów. Nie miałam pojęcia o tym, że coś mogę odzyskać. Nie ma się czego obawiać, wszystko sprawnie i profesjonalnie 🙂
  Jola Kucinska
  Jola Kucinska
  01/12/2022
  Firma godna polecenia, fachowa obsługa kontakt przedstawicielem o każdej porze i zawsze udzielona pomoc.. Gorąco polecam.
  Agnieszka Liberda
  Agnieszka Liberda
  01/12/2022
  Profesjonalna i miła obsługa. Wszystko dokładnie wytłumaczone przez świetnych doradców z którymi można się kontaktować w różnych godzinach. Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak szybko i sprawnie wszystko zostało załatwione. Gorąco polecam 🙂
  Marta
  Marta
  30/11/2022
  Bardzo fachowa i sprawna pomoc. Firma w pełni godna zaufania. Stały kontakt, dzięki czemu na bieżąco posiada się wiedzę o postępach w prowadzonej sprawie. Polecam serdecznie !
  Marta
  Marta
  25/11/2022
  Sprawdz Swój Kredyt wykazało ogromne zaangażowanie w rozliczeniu kredytów do prawie 10 lat wstecz. Bardzo sprawnie zoorganizował wszelkie kwestie formalne i poprowadził w dalszych krokach. Kontakt utrzymany był na każdym każdym etapie. Pierwsze środki wpłyneły już w kilka dni po uruchomieniu procedury. Serdecznie polecam firmę.
  Tomek Walczak
  Tomek Walczak
  25/11/2022
  O firmie dowiedziałem się z reklamy na FB i postanowiłem spróbować, przecież nic nie tracę (za analizę nie pobierają opłat). Jestem zadowolony za profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam każdemu, dla mnie odzyskano pieniądze z prowizji i odsetek kredytów.

  O NAS

  Firma Sprawdź Swój Kredyt NIP 7521460222 REGON 384611832 to w pełni profesjonalny podmiot świadczący usługi finansowe na terenie całego kraju. Dane rejestrowe naszej firmy możecie Państwo znaleźć również na DANE FIRMY. Setki wygranych spraw sprawiły że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w zwrotach zawyżonych kosztów z aktualnie spłacanych kredytów. Nasza firma zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego oraz działamy zgodnie z RODO . Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych osobowych. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że trafi ona w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Filia naszej firmy mieści się na ul. Księcia Witolda 49, 50-202 Wrocław